Недвижими имоти, продажби и наеми
bg
Недвижими имоти, продажби и наеми Търсене Контакти
 

arrow За покупка

ПРОДАЙТЕ ИМОТ ОТДАЙТЕ ПОД НАЕМ
Продайте чрез нас и спестете до двадесет процента от разходите за продажба
   

ЗА КУПУВАЧИ И НАЕМАТЕЛИ

Обърнете се към нас, станете ни клиент и получете професионално обслужване, експедитивност, коректност и големи ОТСТЪПКИ!!!

Услуги

Предлагаме два варианта на работа с клиенти:
  • цялостна услуга за покупка, продажба или наем на недвижим имот, която включва всички дейности, които се изискват за осъществяване на сделка;
  • избор на услуга според индивидуалните потребности на клиента.

Още важни подробности...

    . Разширено търсене .

София, Бояна - Двустаен , под наем, Тухла, 60 m2, 540 EU

София, Бояна - Двустаен , под наем, Тухла, 60 m2, 540 EU ОФЕРТА 26657. Уни комерс предлага под наем уютен и функционално обзаведен двустаен апартамент на ул. Прохлада в кв. Бояна, м. Гърдова гклава. Подходящ е както за сам човек, така и за двойка. ВАЖНО-допускат се домашни любимци. Жилището разполага с просторна дневна с кухненски бокс в отворен план. Всекидневната е светла и приветлива, с удобен диван, холна маса и трапезарна зона с маса и столове. Кухнята е напълно оборудвана с всичко необходимо за домакинството – готварска печка, абсорбатор, хладилник, пералня и шкафове за съхранение. Спалнята е самостоятелна, обзаведена с голямо легло, гардероб с плъзгащи врати и нощни шкафчета. Отоплението е на ток с климатик и конвектор. Пространството е спокойно и комфортно, подходящо за пълноценна почивка. Банята е компактна и практична, оборудвана с тоалетна, мивка с шкаф, огледало и душ зона. Голяма затворена тераса към хола с обособено сйкладово помещение. Апартаментът е светъл, добре поддържан и готов за нанасяне. Подходящ е за хора, търсещи уютен дом с функционално разпределение. Малка сграда с общо 4 апартамента. Градски транспорт на 5мин.
Фото имоти

Array - с. Хераково

София област
с. Хераково
Парцел
Квадратура: 796 m2
Цена: 39800 EU

РОФЕРТА 26518. регулиран парцел в с. Хераквов, махала Бобен. Площ 796кв.м. Равен с достъп по нов път с чакъл. В близост ток. Вода - изграждане на сонда. Има виза за проектиране. Плътност на застр. 50%, кк. 10м. До него се продават още два имота с площ 661кв.м. и 718 кв.м. на цена 50евро/кв.м.
Array - Бояна

София
Бояна
Къща
Квадратура: 401 m2
Цена: 598000 EU

Оф. 24571. Къща в затворен комплекс в местност Гърдова глава в кв.Бояна. Скоро се очаква Акт 16. Около 400 кв. м застроена площ, със самостоятелен офис и два подземни гаража. Къщата е снабдена с вътрешно подово отопление. Напълно устроена (предава се на шпакловка и замазка, вода, канал, газификация и ток). Цената е без ДДС. Възможност за индивидуален панорамен асансьор срещу допълнително заплащане от 35 000 евро.
Array - Света Троица

София
Света Троица
Двустаен
Квадратура: 63 m2
Цена: 260000 EU

Оф. 25695. Южен, непреходен апартамент. Ремонтиран покрив на входа. Дограма - висок клас. Банята е за основен ремонт.
Array - Младост 1

София
Младост 1
Магазин
Квадратура: 43 m2
Цена: 34000 EU

Оферта №15658. Търговско помещение в търговски център в Младост Скай Сити, подходящо както за офис, така и за магазин.
Array - Надежда 2

София
Надежда 2
Склад
Квадратура: 150 m2
Цена: 500 EU

Оф. 24461. Склад с площ 150 кв.м в подземен гараж на ниво -1 с една обща първа врата за вход и втора индивидуална врата с дистанционни управления за самия склад,височина 2м.40 см. Собствена партида ток. Без санитарен възел.
Array - Лозенец

София
Лозенец
Офис
Квадратура: 120 m2
Цена: 1200 EU

ОФЕРТА 4811. ПРОСТОРЕН ОФИС В БЛИЗОСТ ДО БУЛ. АРСЕНАЛСКИ. 3 РАБОТНИ ПОМЕЩЕНИЯ, БАНЯ И WC, ДВЕ МОКРИ ПОМЕЩЕНИЯ. ОКАБЕЛЯВАНЕ, ЛОКАЛНО ЕЛЕКТРИЧЕСКО КОТЛЕ. PVC ДОГРАМА, ЛАМИНАТ И ТЕРАКОТ. ВЪЗМОЖНОСТ ЗА НАЕМАНЕ НА ГАРАЖ. ЗА ДИРЕКТНИ КЛИЕНТИ.